7 Gece 8 Gün

20 - 29 Temmuz 2024

12 Kişi

Tur Programı

Bali Tur Programı

 

Tur Tarihi: 20-29 Temmuz 2024

Tur Başlangıç Noktası: İstanbul Havalimanı

Tur Güzergahı: Bali Adası


20 Temmuz 2024: İstanbul Havalimanından yaklaşık 12 saatlik yolculuk sonrası Endonezya’nın en güzel adası Bali’ye yolculuk. Yolculuğumuz Singapur aktarmalı olarak Bali’ye varacağız.

21 Temmuz 2024:  Öğlen 12:00 gibi bu güzel adaya varıyoruz. Havalimanında işlemlerimizden sonra çiçeklerle karşılanıyoruz. Ardından yarım saatlik bir yolculuk sonrası otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenme ve uzun yolculuğun yorgunluğunu atmak için masaja gidiyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman.

22 Temmuz 2024: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Bali’nin en iyi sahili Nusa Dua plajında deniz kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Plajda sizler güneşlenir ve denizin tadını çıkarırken sizlere taze Hindistan cevizi kokteyli ikram edeceğiz. Daha sonra Julia Roberts’in oynadığı Eat Pray and Love filminden hatırlayacağınız Padang Padang Sahilinde tekrar yüzme molası vereceğiz. Daha sonra Uluwatu tapınağı gideceğiz. Tapınak girişinde Mayala peştemali olan saronga sarılarak giriş yapacağız ve yolda maymunlarla fotoğraf çektireceğiz. Daha sonra tapınak içerisinde her akşam yapılan, iyi ile kötünün savaşını anlatan Kecak Dans gösterisini izleyeceğiz. Akşam yemeğimizin ardından otelimizde dinlenme.

23 Temmuz 2024:  Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Ubud turumuz başlayacak. 2.5 saatlik bir yolculuk sonrası Ubud merkezine varıyoruz. Bali sanatçılar köyü, ahşap ve taş oyma geleneksel el sanatları yapım atölyeleri, Ubud pazarı ve Ubud art marketi ziyaret edeceğiz. Ubud art markette Bali’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız el yapımı hediyelikleri göreceğiz. Buradan Unesco Dünya Mirası Kültürel Peyzajının bir parçası olan Tegalalang Pirinç teraslarını göreceğiz. Ardından öğle yemeğine geçecek daha sonrasında Ubud’un en özel yerlerinden Tegenungan şelalesini gezeceğiz. Buradan MS 926 yılından beri aktif olarak kullanılan ve Bali’deki en kutsal tapınaklardan birisi olan Tirta Empul (Su) tapınağını ziyaret edeceğiz. Buradaki ritüelleri izleyeceğiz. Daha sonra sizi dünyanın en pahalı kahvesi olarak bilinen Luwak kahvesiyle tanıştırmak için kahve tarlasına gideceğiz. Akşam yemeği sonrasında konaklama otelimizde.

24 Temmuz 2024:  Sabah otelimizde kahvaltı sonrası kayalıkların üzerine oturtulmuş Tanah Lot tapınağını ziyaret edeceğiz. Buradan göl üzerinde olan 17. Yüzyıldan kalma Hindu Budist Ulundanu tapınağını gezeceğiz. Daha sonra ise göl gezisi yapmak için Beraten gölüne geleceğiz. Hep beraber öğle yemeğimiz için kısa bir mola vereceğiz. Ardından Bali fotoğraflarında görmüş olduğunuz Handara Cennet kapısını gezeceğiz. Buradan Buyan ve Tamblingan ikiz göllerinde gezinti yapacağız ve sizlere kahve ikram edeceğiz. Ardından günün son etkinliğinde Leke Leke şelalesinde yüzme molası vereceğiz. Daha sonrasında akşam yemeğimize geçecek ardından otelimize geçerek dinleneceğiz.

25 Temmuz 2024: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası bugün serbest zaman yapıyoruz. Serbest zamanda denizin ve kumsalın tadını çıkaracak ve diğer günler için enerji depolayacağız.

26 Temmuz 2024:  Sabah otelimizde kahvaltı sonrasında Bali’nin en eski tapınaklarından birisi olan Lempuyan Tapınağını ziyaret edeceğiz. Ardından  Tirta Gangga Kraliyet su bahçelerini gezeceğiz. Kraliyet ailesine ait olan su bahçelerinde süslü heykeller, çeşmeler, tropik bahçeler gibi birçok güzelliklerle karşılaşacaksınız.  Buradan günün son etkinliği olan Taman Ujung Sarayını gezeceğiz. Adanın en zengin yapısını gezdikten sonra akşam yemeğimize geçeceğiz. Yemek sonrası konaklama için otelimize döneceğiz.

27 Temmuz 2024:  Sabah otelimizde kahvaltı sonrasında kısa bir şehir turu ve ardından hem köy halkının yaşamını gözlemleyecek hem de yakınlarındaki Kedisan Penglipuran köylerini gezeceğiz. Burası Unesco Dünya Mirasında koruma altında bir köydür. Ardından  Kintamani Yanardağınun ve Batur dağının manzarasını seyredeceğiz. Buradan şehre dönerek otelimizde kısa bir dinlendikten sonra akşam yemeğimize geçeceğiz.

28 Temmuz 2024:  Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra adanın en güzel yeri tekrar Ubud turumuz başlıyor. Bugün günümüze Maymular ormanı ile başlayacağız. Muhteşem bir orman içinde nefis fotoğraflarınız olsun ister misiniz? Ardından fil mağarası tapınağı ve Kanto Lampo şelalesini gezerek günümüzü sonlandıracağız. Akşam yemeği sonrası otelimizde dinlenme.

29 Temmuz 2024:  Sabah otelimizde kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayacak ve check out yapacağız. Ardından adadan ayrılmadan son günümüzde 1 saatlik Bali masajına katılacağız. Yorgunluğumuzu attıktan sonra şehir turuna çıkacak ve merkezde hediyeliklerimiz için serbest zaman yapacağız. Akşam muhteşem deniz ürünleriyle donatılmış gala akşam yemeğimizde buluşacağız. Daha sonrasında havalimanına transferimiz sağlanacak ve ülkemize döneceğiz.

Programa Dahil Olan Hizmetler

 • 7 gece konaklama ve sabah kahvaltısı
 • Akşam yemekleri ve bir alkolsüz içecek ( 2 akşam yemeği hariç )
 • Havalimanında karşılama, geliş ve gidiş havalimanı transferleri
 • Tapınak giriş ücretleri
 • Milli park ve saray giriş ücretleri
 • Kecak dans gösteri ücreti
 • 2 Kez Bali masaj ücreti
 • Taze meyve ve kahve ikramı
 • Araç içerisinde gezi olacağı günler 2 adet 0.5 lt su ikramı 
 • Seyahat sigortası

Programa Dahil Olmayan Hizmetler

 • İstanbul – Bali – İstanbul uçak bileti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

Konaklama

 • Maison Boutigue Spa Hotel

Ücretlendirme

Tur Ücreti: 1.670 $

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 450 $’dır.

Ödeme şekli: Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 7 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.


**Paradise Bali Turu , Keşfettur / Cüneyt Durhan rota danışmanlığında gerçekleştirilecektir

Web: www.kesfettur.com

Mail: cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907 - Ofis Tel: +90 282 263 4888


& Turumuz 14 kişi ile sınırlıdır.

& Yurtdışı gezilerde en az 6 ay geçerli pasaport ve en az 4 boş sayfa olması mecburidir, aksi sorumluluk katılımcıya aittir. Hiçbir şekilde yırtık ya da deforme olmuş pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamamaktadır.

& Bali ziyaretimizde ülkeye girişte vize istenmektedir. Vizemizi kapıda alacağız.

& Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

& Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Gezimizde yazlık kıyafet bulundurmalı aynı zamanda yanınıza gözlük şapka ve güneş kremi almanızı öneririz. Ayrıca ayağınıza sandalet ya da rahat bir ayakkabı tercih etmenizi ve akşamları olabilecek serin hava için lütfen bir polar ya da ince bir mont bulundurmanızı rica ederim.

Lütfen kullandığınız bir ilaç varsa yanınıza almanızı rica ederim.

Sağlık sorununuz var ise lütfen tarafıma bilgi vermenizi rica ederim.

Yemeklerinizde vegan ya da vejeteryan tercihiniz olursa geziden önce bildirmenizi rica ederim.

& Birlikte keyifle ve keşif dolu bir gezi geçireceğimizi düşünüyorum. Sizlerden tek ricam birlikte olduğumuz anlarda siyaset ya da tartışma yaratacak anları paylaşmamanızı rica ederim.

& Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde olan bahşiş karşınızdaki yerel insanı mutlu edeceğini belirtmeliyim.

& Turumuz Denpasar Havalimanında başlayıp burada son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 4 saat önce İstanbul havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Herhangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

& Bu destinasyonda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerin standartları, ülkemiz otel standartlarına ulaşmadığı gözlenmektedir.

& Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

& Tur programımızda dahil olan hizmetlerimizden olan otelden alınan sabah kahvaltılarında, ülkenin kahvaltı kültürü olan yiyecekler ya da reçel, ekmek, tereyağı, çay / kahve ile taze meyveden oluşan kontinental kahvaltı olarak adlandırılan kahvaltı türü verilmektedir.

& Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

& İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

& Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

& Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

& Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

& Lütfen tur esnasında ya da sonrasında tur çalışma arkadaşımlarımızın sosyal medya hesaplarını ve telefon numaralarını talep etmeyiniz.

& Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

& Katılmadığınız müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

& Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

& Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

Katılımcı tarafından yurt dışı turlarına rezervasyon yapıldıktan sonra sebebi ne olursa olsun turu son 30 gün öncesine kadar iptal etmesi halinde rezervasyon için % 25 iptal cezası uygulanır. Tüketicinin turun başlangıç tarihinden 21 gün öncesi iptal ya da değişiklik olması durumundan tur bedelinin % 35’i ödenmek zorundadır. 10 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

& Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

& İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

& Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

& Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

& Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

& Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Birlikte keyifli geziler dileriz.