from $0,00
Göster

Mardin Diyarbakır Turu

0/5
Created with Sketch.

Süre

2 Gece 3 Gün

Created with Sketch.

Tur Tipi

Gezi

Created with Sketch.

Kişi Sayısı

10 people

Created with Sketch.

Diller

___

Tur Detayı

SATIŞA KAPALI  2021:  Sabah Diyarbakır havalimanında toplandıktan sonra sabah kahvaltımızı yapmak için şehir merkezine gideceğiz. Kahvaltı sonrası Diyarbakır Ulu cami, Cahit Sıtkı Tarancı müze evi, Hevsel bahçeleri, Meryem Ana Kilisesi ve Diyarbakır surlarını gezip Sülüklü Han’da kahve molası vereceğiz. Hasan Paşa Hanı ve Diyarbakır Surlarını gezdikten sonra yöresel lezzetleri tatmak... Devamı

SATIŞA KAPALI 

2021:  Sabah Diyarbakır havalimanında toplandıktan sonra sabah kahvaltımızı yapmak için şehir merkezine gideceğiz. Kahvaltı sonrası Diyarbakır Ulu cami, Cahit Sıtkı Tarancı müze evi, Hevsel bahçeleri, Meryem Ana Kilisesi ve Diyarbakır surlarını gezip Sülüklü Han’da kahve molası vereceğiz. Hasan Paşa Hanı ve Diyarbakır Surlarını gezdikten sonra yöresel lezzetleri tatmak için akşam yemeğine geçeceğiz. Konaklama şehirde otelimizde olacak.

2021:  Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra Mardin’e doğru yola koyulacağız. İlk durağımız türkülere konu olan ünlü Malabadi köprüsü olacak. Daha sonra sular altına gömülmek üzere olan Hasankeyfi görüp küçük Mardin olarak tanınan Midyat’a geleceğiz. Burada ilk durağımız Mor Gabriel manastırı olacak. Daha sonrasında bir çok filme ve diziye ev sahipliği yapan Midyat konuk evini ziyaret edeceğiz. Günümüzün son gezilecek yeri olan Dara harabelerini gezeceğiz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

2021: Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra Mardin’i gezmeye başlayacağız. İlk durağımızın şehrin en önemli noktalarının başında gelen Deyrülzafarran Manastırı olacak. Daha sonra Kasımiye medresesi, Zinciriye Medresesi, Mardin müzesi ve Ulu camiyi gezip ardından kahve molası vereceğiz. Ardından serbest zaman yapıp Mardin sokaklarını keşfedeceğiz. Akşam yemeği sonrası evimize dönmek için havalimanına hareket edeceğiz.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler: 

  • Tüm konaklamalar
  • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
  • Havalananı ve gezilecek yerler transferleri
  • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
  • Diyarbakır Burma Kadayıf ikramı
  • Kahve ikramı
  • Her gün 1 şişe su
  • Seyahat sigortası

 

Programa Dahil Olmayan Hizmetler:

  • İstanbul Diyarbakır / Mardin İstanbul ulaşım
  • Mardin müze giriş ücreti (müze kart önerilir)

 

Gezi Ücreti:  FİYAT SORUNUZ!!

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 300 TL‘dir..

Ödeme şekli:  Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 7 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.

10 kişi üzeri ve grup indirimi için lütfen arayınız.

 

Rota Danışmanı: Keşfettur

*Diyarbakır Mardin Turu gezimiz Türsab  Belge No: 6951 nolu A grubu seyahat acentesi  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.

İletişim Bilgilerimiz:

Mail:  cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907          Ofis Tel: +90 282 263 4888

 

 

Turumuz hakkında bilgilendirme..

 

Turumuz 16 kişi ile sınırlıdır.

Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde vereceğiniz bahşiş alacağınız hizmet kalitenizi yükseltebilecektir.

Turumuz İstanbul Havalimanında başlayıp son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 4 saat önce havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Her hangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

Katılmadığınız  müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

Tüketicinin turun başlamasına 21 gün kalan süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir.  14 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

 

Keşfetmeniz dileğiyle..

 

 

 

Less

-

-

Tour's Location

Yorumlar

0/5
İnceleme 0 Yorum
Konaklama
0 /5
Destinasyon
0 /5
Tur Hizmeti
0 /5
Yeme İçme
0 /5
Hizmetler
0 /5
Yorumlardan 1 - 0 arası 0 gösteriliyor

Yorumlarınızı Bekliyoruz

Created with Sketch.
from $0,00 per person

Size Önerdiğimiz Turlar

Yeni Turlardan Haberdar Olun

Gelen Kutunuzu Lütfen Kontrol Edin