from $0,00
Göster

24-26 Eylül 2022 Gap Lezzet Turu

0/5
Created with Sketch.

Süre

2 Gece 3 Gün

Created with Sketch.

Tur Tipi

Gezi

Created with Sketch.

Kişi Sayısı

12 people

Created with Sketch.

Diller

___

Tur Detayı

24 Eylül 2022: Sabah havaalanında toplanma ve otele yerleşme yapıp lezzet turuna Beyran içerek başlayacağız. Ardından yörenin muhteşem tatlısı katmeri yiyeceğiz. Yemek faslından sonra dünyanın sayılı mozaik müzelerinden birisi olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni göreceğiz. Buradan Gaziantep şehir merkezine geçerek Bey mahallesini gezecek ve ardından Osmanlı'dan kalan muhteşem mimarisiyle günümüze kadar... Devamı

24 Eylül 2022: Sabah havaalanında toplanma ve otele yerleşme yapıp lezzet turuna Beyran içerek başlayacağız. Ardından yörenin muhteşem tatlısı katmeri yiyeceğiz. Yemek faslından sonra dünyanın sayılı mozaik müzelerinden birisi olan Zeugma Mozaik Müzesi‘ni göreceğiz. Buradan Gaziantep şehir merkezine geçerek Bey mahallesini gezecek ve ardından Osmanlı’dan kalan muhteşem mimarisiyle günümüze kadar ulaşmış Seddar bey‘de kahve molası vereceğiz. Ardından sırasıyla Almacı Pazarı, Bakırcılar Çarşısı, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Medusa müzesi ve Kurtuluş Müzesi‘ni gezecek, ardından akşam yemeğinde yöresel lezzetleri en güzel şekilde sunan Yesemek’te Gaziantep mutfağının muhteşem yemeklerini yiyeceğiz. Akşam serbest zaman yapacak ve konaklama otelimizde olacak.

25 Eylül 2022: Otelimizde sabah kahvaltısından sonra ilk rotamız Halfeti olacak. Burada 1 saatlik tekne gezisi yapacak ve sular altında kalan Savaşan Köyü’nü göreceğiz. Daha sonra  yörenin meşhur patlıcan kebabını yemek için öğle molası vereceğiz. Yemeğin ardından rotamız ülkemizin en önemli arkeolojik yerlerinden Göbeklitepe olacak. Sonrasında Harran Kümbet Evleri’ni görecek ardından Balıklıgöl geçeceğiz. Akşam yemeğimizde Urfa’nın yöresel yemeklerini yiyerek bizler için tertiplenecek olan sıra gecesine katılacak ardından konaklama için Gaziantep’teki otelimize dönüş yapacağız.

26 Eylül 2022: Otelimizde sabah kahvaltı yaptıktan sonra şehirde kısa bir alışveriş turu ve serbest zaman yapacağız. Daha sonra Gaziantep tatlılarını denemek için Ayintap Baklavalarında olacağız. Öğleden sonra rotamız Kahramanmaraş olacak. Tarihi Maraş Çarşısı’nı ve Kahramanmaraş Kalesi’ni ziyaret ettikten sonra yörenin meşhur lezzetlerinden Maraş dondurmasını deneyeceğiz. Şehirden ayrılmadan meşhur Maraş paçası için Remzi Usta’da olacağız. Ustanın kelle süsleme sanatını gördükten sonra şehirden ayrılarak akşam yemeğinde Antep’te kebaba doymak için Lavash Ciğer’e geçeceğiz. Akşam uçağıyla evimize döneceğiz.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler: 

 • Tüm konaklamalar
 • Şehirler arası araç ulaşımı
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
 • Lezzet ikramları (Katmer, Beyran, Maraş dondurması)
 • Rehberlik hizmeti
 • Havaalanı transferleri
 • Halfeti Tekne Gezisi
 • Sıra gecesi
 • Müze giriş ücretleri
 • Her gün 1 şişe su
 • Seyahat sigortası 

Programa Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Gaziantep’e ulaşım
 • Tercihen Öğle yemeği
 • Zeugma,  Göbeklitepe müzesine giriş ücreti (müze kart önerilir)

 

Gezi Ücreti:  1.750 TL

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 300 TL‘dir..

Ödeme şekli:  Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 7 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.

10 kişi üzeri ve grup indirimi için lütfen arayınız.

Rota Danışmanı: Keşfet Tur

*Lezzet Turu gezimiz Türsab  Belge No: 6951 nolu A grubu seyahat acentası  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.

İletişim Bilgilerimiz:

Mail:  cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907     Ofis Tel: +90 282 263 4888

 

Turumuz hakkında bilgilendirme..

Turumuz 16 kişi ile sınırlıdır.

Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde vereceğiniz bahşiş alacağınız hizmet kalitenizi yükseltebilecektir.

Turumuz İstanbul Havalimanında başlayıp son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 2.5 saat önce havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Her hangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

Katılmadığınız  müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

Lütfen gezilerimiz sırasında çöplerimizi çöp kutularına atmaya özen gösteriniz.

Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

Tüketicinin turun başlamasına 21 gün kalana süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir.  14 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

Birlikte keyifli geziler dileriz..

 

 

Less

-

-

Tour's Location

Yorumlar

0/5
İnceleme 0 Yorum
Konaklama
0 /5
Destinasyon
0 /5
Tur Hizmeti
0 /5
Yeme İçme
0 /5
Hizmetler
0 /5
Yorumlardan 1 - 0 arası 0 gösteriliyor

Yorumlarınızı Bekliyoruz

Created with Sketch.
from $0,00 per person

Size Önerdiğimiz Turlar

Yeni Turlardan Haberdar Olun

Gelen Kutunuzu Lütfen Kontrol Edin