from $0,00
Göster

Dalyan Mavi Tur

0/5
Created with Sketch.

Süre

2 Gece 3 Gün

Created with Sketch.

Tur Tipi

Gezi

Created with Sketch.

Kişi Sayısı

12 people

Created with Sketch.

Diller

___

Tur Detayı

Cennet ülkemizin en güzel köşelerinden olan Muğla’nın en güzel koylarına sahip Dalyan ve koylarını geziyoruz. 12 kişilik butik katılımcılarımızın yer alacağı nefis koylarda vakit geçireceğimiz gezimize bekleriz. 2021: Sabah teknede buluşarak ilk mavi yolculuğumuza açılacağız. Özel teknemizde yapacağımız doğal köy kahvaltısı ile Dalyan kanalını gezmeye başlayacağız. İlk rotamızda Kral mezarlarında... Devamı

Cennet ülkemizin en güzel köşelerinden olan Muğla’nın en güzel koylarına sahip Dalyan ve koylarını geziyoruz. 12 kişilik butik katılımcılarımızın yer alacağı nefis koylarda vakit geçireceğimiz gezimize bekleriz.

2021: Sabah teknede buluşarak ilk mavi yolculuğumuza açılacağız. Özel teknemizde yapacağımız doğal köy kahvaltısı ile Dalyan kanalını gezmeye başlayacağız. İlk rotamızda Kral mezarlarında bir fotoğraf molası vereceğiz. Ardından muhteşem koylarda yüzme molası vereceğimiz yolculuğumuza devam edeceğiz. Yüzme ve fotoğraf molası vereceğimiz rotamız ise şöyle oluşacak. Kaunos Antik kenti gezisi, Kargıcak koyu, Bakardi plajı, Havuzlukoy ve İztuzunda yüzme molaları vererek günümüzü tamamlayacağız. Teknede vereceğimiz yemeğimiz el yapımı 10 çeşit meze, balık, kebap ve tavuktan oluşan zengin menümüzden oluşacaktır. Tekne sonrası otelimize dönüş ve dinlenme.

2021: Sabah Dalyan’da buluşarak delta kenarında nefis bir mekanda bizler için hazırlanan yöresel kahvaltımız için Saklı Bahçe’de olacağız. Ardından sizleri muhteşem manzaraya sahip Radar tepesine çıkararak fotoğraf çekimi yapacağız. Daha sonra Dalyan’da küçük bir yürüyüş yaparak Kral mezarlarına karşı bir kahve molası vereceğiz. Ardından Özel teknemizle Moonlight turuna çıkacağız. Turumuzda öncelike Büyük Köyceğiz gölünde tekne gezisi ve ardından Sultaniye kaplıcalarında mola vereceğiz. Daha sonra akşam yemeğimizi teknede yiyip muhteşem moonlight turu için teknemizi demirleyeceğiz ve gece eğlencesi yapacağız. Tekne sonrası otelimize dönüş ve dinlenme.

2021: Sabah teknede buluşarak ilk mavi yolculuğumuza açılacağız. Özel teknemizde yapacağımız doğal köy kahvaltısı ile Dalyan kanalını gezmeye başlayacağız. Bugün koy gezilerimiz ve sürpriz aktivitelerimiz olacak. Sırasıyla Mavi mağara, Ekincik koyu, Karaçay, Perilikoy, Semizce, Dereağzı ve Devetaşı koylarını ziyaret ederek muhteşem maviliklerle tanışacağız. Tekne sonrası evimize dönmek için veda edeceğiz.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler: 

 • Tüm konaklamalar
 • Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Havalananı ve gezilecek yerler transferleri
 • Saklı Bahçe sabah kahvaltısı
 • Çay, Kahve ve Nar suyu ikramları
 • Her gün Meyve ve Tatlı ikramı
 • Kaplıca ücreti
 • Her gün 1 şişe su
 • Seyahat sigortası

 

Programa Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Dalyan’a ulaşım
 • Kaunas antik kenti giriş ücreti (müze kart önerilir)

 

Gezi Ücreti: 1.400 TL  

 

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 350 TL‘dir..

Ödeme şekli: Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 7 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.

10 kişi üzeri ve grup indirimi için lütfen arayınız.

 

Rota Danışmanı: Keşfettur

*Diyarbakır Mardin Turu gezimiz Türsab Belge No: 6951 nolu A grubu seyahat acentası  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.

İletişim Bilgilerimiz:

Mail: cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907          Ofis Tel: +90 282 263 4888

 

 

 

TURUMUZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

Turumuz 12 kişi ile sınırlıdır.

Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde vereceğiniz bahşiş alacağınız hizmet kalitenizi yükseltebilecektir.

Turumuz Dalaman havalimanında başlayıp burada son bulacaktır. Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

Tur programımızda dahil olan hizmetlerimizden olan otelden alınan sabah kahvaltılarında, ülkenin kahvaltı kültürü olan yiyecekler ya da reçel, ekmek, tereyağı, çay / kahve ile taze meyveden oluşan kontinental kahvaltı olarak adlandırılan kahvaltı türü verilmektedir.

Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

Katılmadığınız müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

Tüketicinin turun başlamasına 15 gün kalan süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. Turun başlangıç tarihinden 21 gün öncesi iptal ya da değişiklik olması durumundan tur bedelinin % 35’i ödenmek zorundadır. 14 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

İptal durumunda para iadesinin tamamı (Türk lirası, Euro ya da Dolar) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

  

Birlikte keyifli geziler dileriz.

 

 

 

Less

-

-

Tour's Location

Yorumlar

0/5
İnceleme 0 Yorum
Konaklama
0 /5
Destinasyon
0 /5
Tur Hizmeti
0 /5
Yeme İçme
0 /5
Hizmetler
0 /5
Yorumlardan 1 - 0 arası 0 gösteriliyor

Yorumlarınızı Bekliyoruz

Created with Sketch.
from $0,00 per person

Size Önerdiğimiz Turlar

Yeni Turlardan Haberdar Olun

Gelen Kutunuzu Lütfen Kontrol Edin