from $1.320,00
Göster

16-24 Ocak 2023 Paradise Bali Turu

0/5
Created with Sketch.

Süre

7 Gece 8 Gün

Created with Sketch.

Tur Tipi

Gezi

Created with Sketch.

Kişi Sayısı

12 people

Created with Sketch.

Diller

___

Tur Detayı

16-24 Ocak  2023 Paradise Bali Turu   17 Ocak 2023: İstanbul Havalimanından yaklaşık 12 saatlik yolculuk sonrası öğle saatlerinde Endonezya’nın en güzel adası Bali’ye varıyoruz. Havalimanında işlemlerimizden sonra Endonezyalı kadınlar tarafından çiçeklerle karşılanıyoruz. Ardından yarım saatlik bir yolculuk sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman. 18 Ocak 2023: Sabah otelimizde... Devamı

16-24 Ocak  2023 Paradise Bali Turu

 

17 Ocak 2023: İstanbul Havalimanından yaklaşık 12 saatlik yolculuk sonrası öğle saatlerinde Endonezya’nın en güzel adası Bali’ye varıyoruz. Havalimanında işlemlerimizden sonra Endonezyalı kadınlar tarafından çiçeklerle karşılanıyoruz. Ardından yarım saatlik bir yolculuk sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası serbest zaman.

18 Ocak 2023: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Bali’nin en iyi sahili Nusa Dua plajında deniz kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Plajda sizler güneşlenir ve denizin tadını çıkarırken sizlere taze Hindistan cevizi kokteyli ikram edeceğiz. Ardından sizleri spa’ya giderek meşhur Bali mesajıyla tanıştıracağız. Ardından öğle yemeğine geçeceğiz. Daha sonra Julia Roberts’in oynadığı Eat Pray and Love filminden hatırlayacağınız Padang Padang Sahilinde tekrar yüzme molası vereceğiz. Daha sonra Uluwatu tapınağı gideceğiz. Tapınak girişinde Mayala peştemali olan saronga sarılarak giriş yapacağız ve yolda maymunlarla fotoğraf çektireceğiz. Daha sonra tapınak içerisinde her akşam yapılan, iyi ile kötünün savaşını anlatan Kecak Dans gösterisini izleyeceğiz. Akşam yemeğimiz Jimbaran körfezinde gün batımını izlerken mum ışığında olacak ve ardından otelimize geçerek dinleneceğiz.

19 Ocak 2023: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Ubud turumuz başlayacak. Bali sanatçılar köyü, ahşap ve taş oyma geleneksel el sanatları yapım atölyeleri, Ubud pazarı ve Ubud art marketi ziyaret edeceğiz. Ubud art markette Bali’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız el yapımı hediyelikleri göreceğiz. Buradan Unesco Dünya Mirası Kültürel Peyzajının bir parçası olan Tegalalang Pirinç teraslarını göreceğiz. Ardından öğle yemeğine geçecek daha sonrasında Ubud’un en özel yerlerinden Tegenungan şelalesini gezeceğiz. Buradan MS 926 yılından beri aktif olarak kullanılan ve Bali’deki en kutsal tapınaklardan birisi olan Tirta Empul (Su) tapınağını ziyaret edeceğiz. Buradaki ritüelleri izleyeceğiz. Daha sonra sizi dünyanın en pahalı kahvesi olarak bilinen Luwak kahvesiyle tanıştırmak için kahve tarlasına gideceğiz. Buradan Padangtegal köyünde bulunan Ubud Maymun ormanını ziyaret edeceğiz. Daha sonra akşam yemeğine geçerek otelimize döneceğiz ve dinleneceğiz.

20 Ocak 2023: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası kayalıkların üzerine oturtulmuş Tanah Lot tapınağını ziyaret edeceğiz. Buradan göl üzerinde olan 17. Yüzyıldan kalma Hindu Budist Ulundanu tapınağını gezeceğiz. Daha sonra ise göl gezisi yapmak için Beraten gölüne geleceğiz. Ardından Bali fotoğraflarında görmüş olduğunuz Handara Cennet kapısını gezeceğiz. Buradan Buyan ve Tamblingan ikiz göllerinde gezinti yapacağız ve sizlere kahve ikram edeceğiz. Ardından günün son etkinliğinde Leke Leke şelalesinde yüzme molası vereceğiz. Daha sonrasında akşam yemeğimize geçecek ardından otelimize geçerek dinleneceğiz.

21 Ocak 2023: Sabah otelimizde kahvaltı sonrasında Bali’nin en eski tapınaklarından birisi olan Lempuyan Tapınağını ziyaret edeceğiz. Ardından birçok tapınağı içinde oluşturan Besakih tapınağını gezecek ve sonrasında Tirta Gangga Kraliyet su bahçelerini gezeceğiz. Kraliyet ailesine ait olan su bahçelerinde süslü heykeller, çeşmeler, tropik bahçeler gibi birçok güzelliklerle karşılaşacaksınız. Daha sonra bir kahe molası verecek ve sizlere kahve ikram edeceğiz. Buradan günün son etkinliği olan Taman Ujung Sarayını gezeceğiz. Adanın en zengin yapısını gezdikten sonra akşam yemeğimize geçeceğiz. Yemek sonrası konaklama için otelimize döneceğiz.

22 Ocak 2023: Sabah otelimizde kahvaltı sonrasında ölüler adası turuna katılacağız. Günümüzün büyük bölümünü geçireceğimiz turda adaya ulaşmak için tekne kullanacağız. Batur gölü kenarındaki Trunyan köyünde Hindu gelenekleri ve antik mezar ritüellerini göreceğiz. Hem köy halkının yaşamını gözlemleyecek hem de yakınlarındaki Kedisan Penglipuran köylerini gezecek Kintamani Yanardağınun ve Batur dağının manzarasını seyredeceğiz. Ardından şehir merkezine döneceğiz. Otelimizde kısa dinlenmeden sonra akşam yemeğimize geçeceğiz.

23 Ocak 2023: Sabah otelde kahvaltımızı yaptıktan sonra sabah okyanusa açılarak 4’er kişilik teknelerle lokal Endonezyalı balıkçıların balık avlama turuna katılacağız. Yaklaşık 4-5 saat sürecek etkinlik sonrasında tekrar adaya gelecek ve kısa bir dinlenme sonrası adanın ve denizin tadını çıkaracağız. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde olacak.

24 Ocak 2023: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Bali’den ayrılmadan son masajımızı olacağız. Ardından akşam uçuşumuz öncesi Seminyak bölgesinde serbest zaman yapacağız. Alışverişimizi tamamlayıp akşam yemeğine geçecek ve sonrasında havalimanına transfer olacağız.

 

 

 

Programa dahil olanlar:

 • Tüm konaklamalar  ve sabah kahvaltısı
 • Akşam yemeği ve yanında bir adet alkolsüz içecek
 • Havalimanında karşılama, geliş ve gidiş havalimanı transferleri
 • Tapınak giriş ücretleri
 • Milli park ve saray giriş ücretleri
 • Kecak dans gösteri ücreti
 • Ölüler Adası turu
 • Yunus turu
 • 2 Kez Bali mesaj ücreti
 • Tekne ücreti
 • Tur boyunca Türkçe rehberlik
 • Taze meyve ve kahve ikramları
 • Her gün 1 şişe kapalı su
 • Seyahat sigortası

 

Program dahil olmayanlar:

 • İstanbul – Bali – İstanbul uçak bileti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

 

Tur Ücreti : 1.220 $

 

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 240 $’dır.

Ödeme şekli: Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 10 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkanı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.

**Bali Turu Keşfettur / Cüneyt Durhan rota danışmanlığı, gezi liderliği ve Türsab A grubu 6951 Belge Nolu Seyahat Acentası  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.

 

Web:  www.kesfettur.com

Mail: cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907     Ofis Tel: +90 282 263 4888

 

  

TURUMUZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

& Bali turu için 3 aşı olunması gerekmektedir. Eğer iki ve daha az aşınız turumuzdan 72 saat önce mutlaka Covid 19 testi yapılmış olması ve aşı belgesinin ibrazı gerekmektedir.

& Turumuz 14 kişi ile sınırlıdır.

& Yurtdışı gezilerde en az 6 ay geçerli pasaport ve en az 4 boş sayfa olması mecburidir, aksi sorumluluk katılımcıya aittir. Hiçbir şekilde yırtık ya da deforme olmuş pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamamaktadır.

& Bali ziyaretimizde ülkeye girişte vize istenmektedir. Vizemizi kapıda alacağız.

& Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

& Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Gezimizde yazlık kıyafet bulundurmalı aynı zamanda yanınıza gözlük şapka ve güneş kremi almanızı öneririz. Ayrıca ayağınıza sandalet ya da rahat bir ayakkabı tercih etmenizi ve akşamları olabilecek serin hava için lütfen bir polar ya da ince bir mont bulundurmanızı rica ederim.

Lütfen kullandığınız bir ilaç varsa yanınıza almanızı rica ederim.

Sağlık sorununuz var ise lütfen tarafıma bilgi vermenizi rica ederim.

Yemeklerinizde vegan ya da vejeteryan tercihiniz olursa geziden önce bildirmenizi rica ederim.

& Birlikte keyifle ve keşif dolu bir gezi geçireceğimizi düşünüyorum. Sizlerden tek ricam birlikte olduğumuz anlarda siyaset ya da tartışma yaratacak anları paylaşmamanızı rica ederim.

& Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde olan bahşiş karşınızdaki yerel insanı mutlu edeceğini belirtmeliyim.

& Turumuz İstanbul Havalimanında başlayıp son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 4 saat önce havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Herhangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

& Bu destinasyonda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerin standartları, ülkemiz otel standartlarına ulaşmadığı gözlenmektedir.

& Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

& Tur programımızda dahil olan hizmetlerimizden olan otelden alınan sabah kahvaltılarında, ülkenin kahvaltı kültürü olan yiyecekler ya da reçel, ekmek, tereyağı, çay / kahve ile taze meyveden oluşan kontinental kahvaltı olarak adlandırılan kahvaltı türü verilmektedir.

& Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

& İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

& Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

& Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

& Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

& Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

& Katılmadığınız müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

& Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

& Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

& Tüketicinin turun başlamasına 30 gün kalan süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. Tüketicinin turun başlangıç tarihinden 21 gün öncesi iptal ya da değişiklik olması durumundan tur bedelinin % 35’i ödenmek zorundadır. 10 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

& Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

& Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

& İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

& Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

& Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

& Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

& Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

Birlikte keyifli geziler dileriz..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Less

-

-

Tour's Location

Yorumlar

0/5
İnceleme 0 Yorum
Konaklama
0 /5
Destinasyon
0 /5
Tur Hizmeti
0 /5
Yeme İçme
0 /5
Hizmetler
0 /5
Yorumlardan 1 - 0 arası 0 gösteriliyor

Yorumlarınızı Bekliyoruz

Created with Sketch.
from $1.320,00 per person

Size Önerdiğimiz Turlar

Yeni Turlardan Haberdar Olun

Gelen Kutunuzu Lütfen Kontrol Edin