from $2.665,00
Göster

10-21 Aralık 2022 Arjantin Uruguay ve Patagonya Turu

Not Rated
Created with Sketch.

Süre

12 Gece 14 Gün

Created with Sketch.

Tur Tipi

Gezi

Created with Sketch.

Kişi Sayısı

Unlimited

Created with Sketch.

Diller

___

Tur Detayı

10-21 Haziran 2022 Arjantin Uruguay ve Patagonya Turu

 

10 Aralık 2022: Ülkemizden uzun ve aktarmalı uçuş sonrası Arjantin’e varış ve pasaport işlemlerimizin ardından otelimize varış ve dinlenme. Akşam yemeği sonrası ilk günün yorgunluğunu atmak için serbest zaman yapacağız.

11 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Buenos Aires’i keşfetmeye başlıyoruz. İlk olarak Obelisco yani Dikilitaşı gezerek başlayacağız. Sonrasında Casa Rosada, Florida caddesi ve çevresini gezeceğiz. Buradan dünyaca ünlü Boca Stadyumunu gezecek ve fotoğraf molası vereceğiz. Dönüşte şehrin en önemli yerlerinden San Telmo mahallesine uğruyoruz ve pazarını da gezme fırsatımız oluyor. Burada parklarda Tango yapan insanlar göreceğiz. Akşam yemeği sonrası dinlenmek için otelimize geçeceğiz.

12 Aralık 2022: Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra şehrin meşhur Recoleta mahallesini gezeceğiz. Şehre gelenlerin uğrak noktalarından birisi olan ve Recoleta mezarlığını gezeceğiz. Öğleden sonra ise Palermo mahallesinin parklarını ve Japon bahçesini gezeceğiz. Akşam yemeği sonrası otelimize geçeceğiz.

13 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Uruguay’a gemi ile geçmek için otelden ayrılıyoruz. Pasaport kontrolünden geçtikten sonra 1 buçuk saat sürecek olan Uruguay-Colonia kasabasına varacağız. Otele yerleşip akşama kadar Unesco Dünya Mirası listesindeki kasabayı gezeceğiz. Akşam yemeği sonrasında serbest zaman yapıp dinlenmek için otele geçeceğiz.

14 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra aynı şekilde Ushuaia uçuşu için Buenos Airese geri dönüyoruz. Uçuş biraz geç saatte ise Buneos Aires şehrinde Puerto Madero bölgesini gezeceğiz. Ardından havaalanına geçip Ushuaia’ya uçacağız. Uçuşumuz yaklaşık 3 saat olacak. Otelimize trasnfer sonrası akşam yemeğine geçeceğiz. Sonrasında dinlenmek için otelimize geçeceğiz.

15 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Beagle Kanal turu yani dünyanın sonundaki feneri ve penguenleri görmek için sabah ekstra turlarımıza katılacağız. Öncesinde sahilde yürüyecek ve müzelere gideceğiz. Saat 14:00’de ki  tekneye binip feneri ve penguenleri görmek için kanala açılacağız. 6 saat sürecek turumuz son bulduktan sonra akşam yemeğimizi yiyip ardından otelimize döneceğiz.

16 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası Milli Park ziyareti yapacağız. Milli park içinde dileyen dünyanın sonundaki trene binebilirsiniz. Milli parkta bulunan dünyanın sonundaki postaneden kartpostal atmak isteyen atabilir. Ve yürüyerek dünyanın en güneyine ulaşabileceğimiz noktaya da araç ile bu milli park içinde gezeceğiz. Tüm gün milli park ve şehirde de göller görerek günü bitiriyoruz. Akşam yemeği sonrası otele dönüş.

17 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası El Calafate’ye uçmak için havalimanına geçeceğiz. 1 saatlik uçuş sonrası otelimize yerleşecek ve kısa bir dinlenme sonrası şehri gezmeye çıkacağız. Akşama kadar şehri gezip yemeğimizi yedikten sonra otelimize döneceğiz.

18 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı sonrası 80 kilometre yol alarak Perito Moreno Buzullarını görmek için Milli Parka varacağız. Dünyanın en özel ve merak edilen noktalarından buzulları doya doya görüp ve fotoğraf molası verdikten sonra tekrar şehre dönüp akşam yemeğimize geçeceğiz. Yemek sonrası dinlenmek için otelimize geçeceğiz.

19 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra yaklaşık 210 kilometre yol yaptıktan sonra El Chalten köyüne gideceğiz. Otelimize yerleşip köyü gezeceğiz. Burada çevredeki şelale gezisi yapacağız. Bugün sizlere burada  ikramımız olacak. Akşam yemeği sonrası otelimizde dinlenme.

20 Aralık 2022: Sabah otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra kısa bir köy gezisi sonrası Los Glaciares Milli Parkı içinde yer alan Cerro Torre yürüyüş parkurumuz olacak. Yaklaşık 9 kilometre yürüyüş sonrası dinlenme ve sonrasıda köyümüze geri dönüş olacak. Dönüşte kahve ikramı sonrası akşam yemeğine geçecek ve otelimizde dinlenmeye geçeceğiz.

21 Aralık 2022:  Sabah otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra  El Calafate’ye araç ile dönüş yapacağız. Sonrasında El Calatefe’den Buenos Aires uçuşumuzu yapacağız ve ardından ülkemize dönmek için yola koyulacağız.

 

Programa Dahil Olan Hizmetler: 

 • 12 gece konaklama ve sabah kahvaltıları
 • Akşam yemekleri
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Klimalı araçlarla havaalanı ve gezilecek yerler transferleri
 • Programda belirtilen müze ve gezilecek yerler giriş ücretleri
 • Penguen ve postane gezisi için tekne turu
 • Boca Juniors Stadyum gezi giriş ücreti
 • Arjantin – Uruguay – Arjantin gidiş dönüş gemi ücreti
 • Buenos Aires – Ushuaia  iç hat uçak bileti
 • Ushia – El Calafate  iç hat uçak bileti
 • El Calafate – Buenos Aires iç hat uçak bileti
 • Milli Park Girişleri
 • Alkol ikramı
 • Taze meyve ve kahve ikramı
 • Seyahat sigortası
 • Her gün 1 şişe su

 

Programa Dahil Olmayan Hizmetler:

 • İstanbul – Buenos Aires – İstanbul  gidiş dönüş uçak bileti
 • Yurt dışı çıkış harcı

 

Gezi Ücreti:  2665 $

 

Tur ücreti, 2 kişi paylaşımlı oda da tek kişi ücretidir. Single oda farkı 290 $ ‘dır..

Ödeme şekli: Nakit ödemede tur ücretinin yarısı ön kaparo olarak ödenecek, diğer yarısı geziden 7 gün önce ödenerek tur ücreti tamamlanacaktır. Kredi kartı ile ödemelerde taksit imkânı vardır, lütfen bilgi isteyiniz.

10 kişi üzeri ve grup indirimi için lütfen arayınız.

**Arjantin Uruguay Patagonya Turu Keşfettur / Cüneyt Durhan rota danışmanlığı, gezi liderliği ve  Türsab A grubu 6951 Belge Nolu Seyahat Acentası  Mazi Tur tarafından gerçekleştirilecektir.       

Web: www.kesfettur.com

Mail: cuneyt@kesfettur.com

Tel & Whatsapp: +90 532 647 8907    Ofis Tel: +90 282 263 4888 

 

 

 

TURUMUZ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

& Arjantin ve Uruguay turu için turumuzdan 72 saat önce mutlaka Covid 19 testi yapılmış olması ve belgenin ibrazı gerekmektedir.

& Turumuz 14 kişi ile sınırlıdır.

& Yurtdışı gezilerde en az 6 ay geçerli pasaport ve en az 4 boş sayfa olması mecburidir, aksi sorumluluk katılımcıya aittir. Hiçbir şekilde yırtık ya da deforme olmuş pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamamaktadır.

& Arjantin ve Uruguay ziyaretimizde ülkeye girişte vize istenmemektedir.

& Gerekli görüldüğü durumlarda tur güzergâhının içeriği aynı kalmak koşuluyla değişiklik sağlanabilir.

& Turumuzda hiçbir ekstra ücret toplanmamaktadır.

Gezimizde yazlık kıyafet bulundurmalı aynı zamanda yanınıza gözlük şapka ve güneş kremi almanızı öneririz. Ayrıca ayağınıza sandalet ya da rahat bir ayakkabı tercih etmenizi ve akşamları olabilecek serin hava için lütfen bir polar ya da ince bir mont bulundurmanızı rica ederim.

Lütfen kullandığınız bir ilaç varsa yanınıza almanızı rica ederim.

Sağlık sorununuz var ise lütfen tarafıma bilgi vermenizi rica ederim.

Yemeklerinizde vegan ya da vejeteryan tercihiniz olursa geziden önce bildirmenizi rica ederim.

& Birlikte keyifle ve keşif dolu bir gezi geçireceğimizi düşünüyorum. Sizlerden tek ricam birlikte olduğumuz anlarda siyaset ya da tartışma yaratacak anları paylaşmamanızı rica ederim.

& Turumuzda bahşiş verme zorunluluğu yoktur. Lakin sizlerin inisiyatifinde vereceğiniz bahşiş alacağınız hizmet kalitenizi yükseltebilecektir.

& Turumuz İstanbul Havalimanında başlayıp son bulmaktadır. Bu zaman haricindeki tüm sorumluluk katılımcıya aittir. Lütfen uçuştan 4 saat önce havalimanında sizlere belirtilen toplanma alanında hazır olunuz. Herhangi bir sebepten dolayı ülkeye giriş yapamayan yolculunun sorumluluğu kendisine aittir.

& Bu destinasyonda gidilen şehirlerde yer alan konaklama tesislerin standartları, ülkemiz otel standartlarına ulaşmadığı gözlenmektedir.

& Konaklayacağınız otellerde check in işlemleriniz tur liderimiz tarafından yapılacaktır. Lütfen bu süreçte otel lobisinde dinlenebilirsiniz. Oda kartlarınızı sizlere iletirken otel ve program hakkında sizlere intro verecektir.

& Tur programımızda dahil olan hizmetlerimizden olan otelden alınan sabah kahvaltılarında, ülkenin kahvaltı kültürü olan yiyecekler ya da reçel, ekmek, tereyağı, çay / kahve ile taze meyveden oluşan kontinental kahvaltı olarak adlandırılan kahvaltı türü verilmektedir.

& Serbest zamanlarda gruptan ayrı olarak bir plan yaparsanız tur liderimizi bilgilendirmeyi unutmayınız.

& İki kişi paylaşımlı odalarda lütfen oda arkadaşınızı rahatsız edecek davranışlardan kaçınınız.

& Tur araçlarımızda sigara içilmemektedir, lütfen ısrar etmeyiniz.

& Tur programlarında sizlere iletilen zamanlamaya lütfen özenle uyunuz.

& Fotoğraf çekilmemesi konusunda sizlere yapılan uyarılara lütfen riayet ediniz.

& Turda herhangi bir olumsuz durum yaşamamanız için önemli ziynet eşyalarınızı lütfen yanınıza almayınız.

& Katılmadığınız müze ya da bir etkinliğin ücret iadesi yapılmamaktadır.

& Hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapılabilme hakkımız vardır. Değişiklik yapılan programda hiçbir eksiltme yapılmadan ilerlenecektir.

& Tüketici kendisine tur boyunca hizmet verecek olan tur lideri, rehber, tesis, ulaşım aracı yetkilisinin bildirdiği kurallara uyacağını ve üçüncü kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını, aksi bir durumda hizmeti haklı nedenle alamayacağına ve iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

& Tüketicinin turun başlamasına 30 gün kalan süreye kadar iptal ve değişiklik istemesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. Tüketicinin turun başlangıç tarihinden 21 gün öncesi iptal ya da değişiklik olması durumundan tur bedelinin % 35’i ödenmek zorundadır. 10 günden az bir süre kala turun iptali durumunda tur ücretinin tamamı tahsil edilecektir.

& Acentemiz konaklama tesislerinde oda seçimi konusunda tüketicinin taleplerini ilgili tesise iletir; ancak talebin yerine geleceği konusunda garanti veremez. Otele varış günü odalar saat 14.00’ten önce tüketicilere teslim edilemez. Otelden ayrılış günü tüketicilerin en geç 11.00’e kadar odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

& Acentemiz gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçlarını, hareket saatlerini ve bunların hareket yerlerini programda belirtilen standartlara bağlı kalmak koşuluyla tüketiciye bildirim yapılması suretiyle değiştirme hakkına sahiptir. Kayıt esnasında verilen tur programları taslak, genel programlardır. Tur programı araçta tüm katılımcılara bir dosya halinde verilmektedir. Tur programlarında belirtilen gezilerin organize edileceği günler rehberlerin inisiyatifi ile değiştirilebilir. Tüketici toplam gezi süresindeki gecelemenin kısaltılmaması ve kalınacak tesislerin sınıf ve kategorilerinde değişiklik yapılmaması halinde gezi şartlarının yerine getirilmiş olduğunu kabul eder.

& İptal durumunda para iadesinin tamamı ( Türk lirası, Euro ya da Dolar ) aynı ödeme şeklinde iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan işlemlerde banka kuralları geçerli olacaktır.

& Turu satın alan kişi turu istediği bir kişiye tüm haklarıyla devredebilir. Buradan doğacak ilave ödemeleri ödemekle yükümlüdür.

& Organizasyonlarımızda tur liderine uymak zorundasınız. Turun gidişatını bozacak ya da diğer katılımcıları huzursuz edecek davranışlarda bulunduğunuz taktirde, başkalarının sağlığını tehlikeye attığınız durumlarda tur hakkınızı kaybeder ve turla ilişkiniz düzenlenen rapor ile kesilir. Bu durumda tazminat hakkınız yoktur.

& Acentemizin düzenlemiş olduğu herhangi bir gezi, tur ve organizasyon sırasında çekilen fotoğraf, kamera görüntüsü, görsel materyaller ile ilgili tanıtım ve reklam gibi her türlü pazarlama yöntemi için kullanılabilir, bu tanıtımlarda görüntüsü bulunan kişiler görüntüden dolayı hak talep edemez.

& Tur başlangıcında ya da devamında engel teşkil eden yol engeli, hava koşulları, grev ya da ülkesel kaynaklanacak ön görülmez hallerde dolayı turu iptal ya da tehir edilebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

Birlikte keyifli geziler dileriz..

 

 

Devamını Oku

Tour's Location

Yorumlar

0/5
Not Rated
İnceleme 0 Yorum
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
Yorumlardan 1 - 0 arası 0 gösteriliyor

Yorumlarınızı Bekliyoruz

Created with Sketch.
from $2.665,00

Düzenleyen

Cüneyt DURHAN

Member Since 2021

Size Önerdiğimiz Turlar

Yeni Turlardan Haberdar Olun

Gelen Kutunuzu Lütfen Kontrol Edin